Our product range includes a wide range of vinyl shopping bag, transparent pvc shopping bag, pvc shopping bag and pvc button shopping bags.
₹ 25 / Piece Get Latest Price
| Closure Type | Zipper |
| Usage/Application | Packaging |
| Size | 12 x 15 inch |
| Capacity | 5 Kg |
| Pattern | Plain |
| Thickness | Customized |
| Material | PVC |
Minimum order quantity: 500 Piece
₹ 28 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 1 Kg |
| Color | Transparent,Pink etc |
| Usage/Application | Apparel, Gifts etc |
| Thickness | 12 mm |
| Handle Type | Loop Handle |
| Pattern | Plain |
| Brand | Welcome Packaging |
| Bag Size | 43cm x 36cm x 13cm |
| Material | PVC |
Minimum order quantity: 1000 Piece
₹ 52 / Piece Get Latest Price
| Material | PVC |
| Handle Type | Loop Handle |
| Surface Finish | Glossy |
| Capacity | 2 Kg |
| Color | Transparent |
| Usage | Shopping, Grocery, Apparel etc |
| Closure Type | Zipper, Open etc |
| Pattern | Plain |
| Brand | Welcome Packaging |
Minimum order quantity: 1000 Piece
₹ 20 / Piece Get Latest Price
| Handle Type | Loop Handle |
| Capacity | 2 - 10 Kg |
| Material | PVC |
| Brand | Welcome Packaging |
| Thickness | 5 - 7 mm |
| Size | 30cm x 38cm x 8cm |
| Usage | Cosmetic Packing |
| Closure Type | Button |
| Color | Transparent |
| Pattern | Plain |
Minimum order quantity: 500 Piece
Visani Harpal (Marketing Manager)
Welcome Packaging
U-60, 61, Sagar Textile Market
Surat - 394101, Gujarat, India